Yapı Kredi World Kart ile Mobil Ödemeye %2 Toplam da 100 TL Worldpuan Hediye

 Yapı Kredi World kredi kartı kullananları sevindirecek fırsat kampanyası yayınlandı. Tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri Mobil Ödeme işleminizin %2’si kadar, tek işlemde en fazla 5 TL, toplam 100 TL Worldpuan hediye.

world kart kampanyaları
Yapıkredi World Kart Kampanyaları


5 – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri Mobil Ödeme işleminizin %2’si kadar, tek işlemde en fazla 5 TL, toplam 100 TL Worldpuan!

Başlangıç - Bitiş Tarihi

05.01.2021 - 31.01.2021

Başvuru Kanalları

World Mobil uygulamasından katılın

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında, 5 Ocak – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri Mobil Ödeme işleminizin %2’si kadar, işlem başına en fazla 5 TL, toplam 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup, bir müşteri kampanya kapsamında tek işlemde en fazla 5 TL, toplamda en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilecektir.

Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Bir müşteri aynı cihazdan en fazla 5 farklı müşteri numarasında sahip kart ile işlem yapılabilecek olup, 5’ten fazla farklı kart ile işlem yapıldığının tespit edilmesi durumunda puanlar geri alınabilecektir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TL card’lar ile tüm banka POS’larından yapılacak peşin alışverişler dahildir.

Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya bireysel TLcard'ının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.

Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.

Kazanılan puanlar 4 Şubat 2021 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 18 Şubat 2021'dir. Kullanılmayan puanlar 19 Şubat 2021’de geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya bireysel TLcard'ı olması durumunda yüklenecektir.

Yurt dışında yapılan işlemler kampanya dahilinde değerlendirilmeyecektir.

Mobil Ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil veya World Mobil uygulaması indirilmelidir. Mobil Ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım sekmesinde veya World Mobil’de Pay menüsünde yer alan Mobil Ödeme'ye girerek istenilen kartın Mobil Ödeme işlemine açılması gerekmektedir. Kartınızı Mobil Ödeme’ye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya World Mobil'e giriş yapmanıza gerek yoktur. Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir. Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak telefonunuzun ekranını açık hale getirmeniz gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz, 5 – 31 Ocak 2021 tarihleri arasında, Bankalara ait fiziki POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.


Kampanya detayları için: https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar/cep-telefonunuz-ile-yapacaginiz-mobil-odeme-islemlerinizde-toplam-100-tl-puan


Yorum Gönder

0 Yorumlar