Unigo Oyun Matı İncelemesi ve Yorumu

 Günümüzde en kaliteli oyun halı markası olan Unigo Oyun Matını uzun süre kullandık şimdi değerlendiriyoruz. Bakalım verdiği performans ile fiyatını hak ediyor mu ?unigo oyun matı


Bebeğiniz emekleyeme başladığından itibaren zemin güvenliği en önemli güvenceniz olur. Düşme risklerine ve darbelere karşı kuşkusuz bebeğiniz için en iyi koruyucu oyun matları oluyor. Bebeğiniz düşme risklerine karşı riskleri azaltıyor.  Böyle bir matın en önemli özelliği kalınlığı, kullanılan madde ve şekiller.

Uzun arayışlar sonucu bebeğimiz için tercimiz, piyasanın en iyisi ve en çok satılan oyun matı olan Unigo Oyun Matı oldu.

 Unigo oyun halısı fiyatının yüksek olması nedeniyle eleştiriliyor, kullanıcılar ise parasının hakkını verdiğini düşünüyor. Bizde uzun yıllar kullanırız diye parasını hak edeceğini düşünüyoruz.

unigo oyun matı

Biz Comflor Birds in the Trees modelini tercih ettik, desenler ve şekiller gerçekten kaliteli. Tüm hayvanların üzerinde ingilizce isimleri yer alıyor böylece eğitici oluyor. 

Comflor Birds in the Trees

Halı kalınlığı gayet yeterli seviyede. Düşme ve çarpmalara karşı basıncı aza indiriyor.

Comflor Birds in the Trees


Ürünün çift yönlü ve çeşitli olması çocuğunuz sıkılmasını engelliyor. Çocuğunuz bir süre sonra sıkıldığında diğer tarafını da kullanbilirsiniz.

Temizlenmesi ise çok basit. Sıvılara karşı emici olmadığı için içeriği içine çekmiyor yüzeyinde tutuyor böylece bir bez ile kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca bebeğiniz yerde oynarken bu mat ile soğuk zemin ve  üşütmelerinde önüne geçebilirsiniz. 

Kısaca ürün verdiğiniz paranın karşılığını veriyor. Ürün hakkında sorularınızı aşağıdan iletebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar