Trendyol 50 TL'lik İndirim Kuponu

 Trendyol kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Visa kart ile yapacağınız alışverişlerinize 50 TL'lik kupon hediye ediyor. Visa kart sahipleri için güzel bir fırsat görünüyor.

trendyol kupon
trendyol kuponları


1-31 Ocak tarihleri arasında Trendyol'dan alışveriş yaparak Visa kartınızı ilk kez kaydedin, 15-28 Şubat'ta yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişinde geçerli 50 TL'lik indirim kuponu kazanın! 

İşte Kampanya Detayları

Bu kampanya DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş (“Trendyol”) tarafından düzenlenmektedir. 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında trendyol.com'da  Visa tüm bireysel kredi ve banka kartlarınız ile yapacağınız alışveriş sonrasında kartınızın ilk kez kaydedilmesi halinde geçerlidir.

 İndirim kuponunun geçerliliğini kaybetmemesi için kartın kayıtlı kalması gerekmektedir. İndirim kuponu kazanılabilmesi için kartın daha önce farklı bir hesaba kaydedilmemiş olması gerekmektedir. 

İndirim kuponu kazanılabilmesi için hesaba daha önce farklı bir Visa kart kaydedilmemiş olması gerekmektedir. 

İndirim kuponu 15 Şubat 2021 tarihinde trendyol.com'a kayıtlı üyelik hesabına yüklenecektir. 

İndirim kuponu ile ilgili bilgilendirme, hak eden müşterilere kampanyanın bitiş tarihinden itibaren 3 gün içerisinde push bildirimi yoluyla yapılacaktır. 

1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında kazanılan 50 TL değerindeki indirim kuponu 15-28 Şubat tarihleri arasında trendyol.com’da tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir. 

İndirim kuponu, trendyol.com ödemeler sayfasında “İndirim Kuponu/ Kodu” alanına girilerek aktifleştirilir Kampanya için kazanılan indirim kuponu yukarıda belirtilen tarihler itibariyle kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacak, tekrar aktif hale getirilmeyecek ve yenisi ile değiştirilmeyecektir. 

50 TL değerindeki indirim bölünemez, birleştirilemez ya da paraya çevrilemez. Bir alışveriş sırasında sadece bir indirim kullanılabilir. 

İndirim kampanyasından her bir katılımcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Önceki kart kaydetme kampanyalarından yararlanan hesaplar, farklı Visa kartı kaydederek kampanyadan yeniden yararlanamamaktadırlar. 

Kampanya www.trendyol.com web sitesinde, mobil web sitesinde ve mobil uygulamasında geçerli olacaktır. İndirim, indirim kuponunun kullanıldığı alışveriş sırasında gerçekleşecektir. 

Bu kampanya, trendyol.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları/kuponları ile birleştirilemez. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

 Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir. 

Katılım koşullarını www.trendyol.com internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar