Joie Kubbie Sleep Park Yatak İncelemesi - Beşik Seçimi

Bebeğiniz için en önemli araç gereçlerin başında gelen beşik seçimi büyük bir önem arz etmektedir. Biz tercihimizi fiyat performans oranı yüksek olan Joie'nin Kubbie Sleep Park yatağından yana kullandık. 

Joie Kubbie Sleep Park Yatak

 Bebeğinizi kucağınıza almadan önce alışverişe çıktığınızda kafanızdaki en önemli soruya cevap mı arıyorsunuz ? Evet beşik seçimi oldukça kafa karıştırıcı olabilir, çok çeşit ve farklı fonksiyonlara sahip beşikler ise sizi ayrı bir çıkmaza sürüklüyor.

İşte Joie'nin park yatağını seçmemizdeki en büyük etkenleri şöyle sıraladık;

  • Anne yanı olması

Tercih etmemizdeki en büyük etken anne yanı olabilmesi oldu. Geceleri bizim yanımda yatarken aynı zamanda kendi yatağında uyumuş oluyor. Her an görebiliyoruz acıktığında yatağımızdan çıkmadan rahatlıkla alıp emzirip geri yatırabiliyoruz. Diğer park yataklarda bu özellik çok bulunmuyor.

  • Kolay taşıma

Taşıma çantasıyla birlik geldi. Kurulumu ve katlanması çok kolay seyahatlerde yanımızda götürebiliyoruz.

  • İdeal boyut

Diğer park beşiklere göre boyutu biraz daha küçük ama bu bizim için bi avantaj oldu çünkü diğer beşiklerin boyutları büyük olduğu için kapıdan geçemiyorlar odadan odaya götürürken bozup tekrar kurmak gerekiyor fakat bizim beşiğimiz kapıdan rahatlıkla geçiyor. İstediğimiz her odaya taşıyabiliyoruz.

  • Ara kat

Ara katının olması kullanım ömrünü uzatıyor. Hareketlenmeye başladığında ara katı kaldırıp kullanabileceğiz aynı zamanda bebeğimizin oynayabileceği bir oyun alanı olarak da görev yapabilecek.

  • Kumaş kalitesi

Kumaş kalitesini de çok beğendim leke tutmayan rahat temizlenebilen bir yapıya sahip.

İç yatak olarak 50x90 boyutunda yaysız bebek yatağı tam oldu.

Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim çok güzel bir beşik. Tek eksik yanı sallanma aparatının olmaması. Ama bu durum bizim için büyük bir sorun olmadı.Yorum Gönder

0 Yorumlar