Turkcell TV Plus Premium İlk 3 Ay 4,99 TL

 Turkcell TV Plus Premium güzel kampanya ile karşımıza çıkıyor. Abone olduğunuz ilk 3 ay 4,99 TL fiyat ile gerçekten güzel bir indirim sağlıyor. Kullanmayı düşünen arkadaşlar kaçırmayın.

Turkcell TV Plus Premium
Turkcell TV Plus Premium


Online TV ve Sinema kanallarının çoğalması ile Turkcell de bu alanda kendine yer açtı. Yer firmamız Turkcell içerisinde bulundurduğu güçlü içerikle bizleri karşılıyor. Turkcell TV Plus Premium pakette filmlerden dizilere, belgesel kanallarından bir çok film kanallarına büyük bir içerik kitlesi sizleri bekliyor. İlk 3 ay 4,99 fırsatıyla şuanda sinema ve online tv sektöründe fiyat performans oranı yüksek bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Eğer böyle bir arayış içerisindeyseniz bu fırsat tam size göre.

Detaylı bilgi için ve kampanyadan yararlanmak için tıklayın: https://tvplus.com.tr/plans
TV+ ile 150’nin üzerinde popüler yerli ve yabancı kanalı, vizyondan hemen sonra izleyebileceğin, ödüllü, en iyi ve en yeni binlerce film ve diziyi, en heyecanlı spor mücadelelerini, çocukların en sevdiği animasyonları, dünyaca ünlü belgeselleri; dilediğiniz ekranda, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. İsterseniz canlı yayını geri alabilir, isterseniz kaydedebilirsiniz.Üstelik kısa bir süre için kredi kartı ile aboneliklerde ilk 3 ay sadece 4.99TL.

Yorum Gönder

0 Yorumlar