Paraf Yılbaşına Özel İkinci Alışverişe 20 Paraf Para Toplamda 80 Paraf Para Kazanın

 Bir çok kampanyada bizlere güzellikler yapan Halk Bank Paraf Kredi Kartı yılbaşına özel yine bizlere güzelliğini yapıyor. Paraf yılbaşına özel kullanıcılarına 125 TL üzerine 20 TL toplamda 80 TL Paraf Para veriyor. Günümüz şartlarında güzel bir kampanyaya benziyor.

paraf kampanyaları
paraf kampanyaları

Paraf yılbaşına özel market, giyip, optik, kuyum, saat, kozmetik, oyuncak ve elektronik kategorisinde yapacağınız 125 TL ve üzeri 2. alışverişinize 20 TL Paraf Para veriyor. Ayrıca toplamda 4 defa kazanabiliyorsunuz.  Şuan ki kampanyalara bakarsak fena sayılmaz. Ayrıca market alışverişlerinden kazanacağımız Parafüstü ile birleştirebilirsek güzel avantajlar yakalayabiliriz. 

Kampanyaya katılmak için Paraf Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca YENİ yazıp 3404'e gönderebilirsiniz. ampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 80 TL ParafPara kazanabilir. Belirtilen sektörlerde yapılan 2., 4., 6., ve 8. işlemlere 20’şer TL, toplamda 80 TL ParafPara verilecektir. Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır. Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.

Kampanya müşteri bazlı olduğu için internet sitesinde aktif link bulunmuyor: Detaylı bilgi için: https://www.parafcard.com.tr/23239-yeni_yila_ozel_parafpara
Yorum Gönder

0 Yorumlar