KİWİ Şarjlı Damacana Su Pompası İnceleme

A101 ve Bim aktüel ürün kataloglarında sıkça gördüğümüz, son zamanların vazgeçilmez ürünlerinden fiyat performans ürünü olan Kiwi Damacana Su Pompasını bu yazımızda inceliyoruz ve yorumluyoruz.


Merhabalar... 

Bugün sizlere KİWİ Şarjlı Damacana Su Pompası deneyimlerimi paylaşacağım.

Ürünü BİM marketinden uygun fiyata aldım. Uzun zamandır kullanmaktayım. Kutu içeriğinden damacana başlığı, plastik metal hortumu, şarj kablosu ve garanti/kullanıcı belgeleri çıkmakta. Pompa içerisinde 1200 mAh pil bulunmakta ve Powerbank yada şarj başlığıyla kısa sürede şarj edilmekte. Tek şarj ile 5 damacana rahat kullanabiliyorsunuz. Neden 5?  Aldığımdan beri hala şarjı bitmedi devamı geliyor. Öyle ki şarj konusunda sorun yaşamıyorsunuz. Ürün üzerindeki buton ile çalışıyor ve durduruluyor, çalışırken bir miktar ses çıkarmakta ama rahatsız edecek düzeyde değil. Pompa eski pompalar gibi damacana başlığına zorla takılarak kullanılmıyor. Boşta durarak suyu yukarıya çekiyor. Farklı yerlerde de kullanılabilir. 

Akış debi hızı malum lümenden de anlaşılacağı üzere çok büyük değil. Bardak doldururken problem değil ama sürahi doldururken beklemek zorunda kalıyorsunuz. Genel olarak üründen çok memnunum. Eski pompalı başlıklara göre çok fazla kullanışı ve ergonomik.


Yorum Gönder

0 Yorumlar