İKEA Antilop Mama Sandalyesi İnceleme - Mama Sandalye Seçimi

Mama sandalyesi almak isteyenler için İkea Antilop Tepsili Mama Sandalyesini inceleyip yorumluyoruz. Gerçekten fiyat performans ürünü mü ? mama sandalye ihtiyacına gerçekten karşılık veriyor mu ? 

ikea antilop mama sandalyesi
ikea antilop mama sandalyesi

Bebeğiniz için mama sandalyesi arayışına çıktınız ve önünüze bir çok seçenek çıkıyor. Aradaki fiyatlar ve özellikler çok fazla oluyorsa yapmanız gereken fiyat performans oranı yüksek ürünlere yönelmektir. 2.000 TL gibi uçuk fiyatlara kadar mama sandanyesi bulunabiliyor ama uzmanlar sadece yemek zamanı kullanılmasını önermektedir. O yüzden çok fonksiyonlu mama sandalyelerin bir önemi kalmıyor.

Bu kategoride bizlere çok fazla seçenek kalmıyor o nedenle tercihimiz 160 TL ve sağlamlığı ile İKEA Antilop Tepsili Mama Sandalyesi oluyor.

Uzun arayışlar sonucu İkea Antilop sandalyede karar kıldık. Bizi bu seçime sürükleyen en önemli faktör ler amacına uygun olması, dayanıklı ve kitlelerce kullanılmış olması, fiyatının uygun olması ve farklı ekipmanlarla uzun yıllar boyunca kullanabileceğimiz ekipman çeşitliğinin olmasıydı.

antilop mama sandalyesi
antilop mama sandalyesi minderi

Yaklaşık 2 aydır kullandığımız bu ürün, tepsili ve tepsisiz olmak üzere iki çeşit seçenekle satılmakta. Biz tepsili modelini aldık, zaten portatif olduğu için tepsisiz  şekilde de kullanılabiliyor. Çok ağır olmayan ürün ayakları ve plastik gövdesiyle gerçekten bizlere kullanırken güven veriyor. Zaten en önemli nokta burası, güvenlik.

antilop mama sandalyesi
antilop mama sandalyesi tepsili


Mama sandalyesinin ayaklarıyla gövdesini bağlayan bölümdeki çıkıtılı vidalara baskı uygulayarak ayaklarını çıkarabiliyorsunuz böyle evinizde yer kaplamıyor veya misafir geldiğinde sizlere daha fazla alan sağlıyor. 
Ayakların ucunda bulunan silikonlar mutfaktaki veya yerdeki kaygan zeminde kaymasını önlüyor, bu şekilde çocuğunuz daha güvende oluyor.

antilop mama sandalyesi minderi


Eğer çocuğunuz küçükse ve plastik gövdesiyle kullanmak istemiyorsanız minder alabilir ve beraber kullanabilirsiniz. Biz trendyol üzerinden We are pia markalı olanı aldık gayet memnunuz. Antilop Mama Sandalyesini bu yönden gerçekten çok iyi bir çok çeşit minder ve ekipman bulabiliyorsunuz.Özetle eğer çocuğunuz için mama sandalyesi alacaksanız uçuk fiyatlı çok fonksiyonlu sandalyelere gerek yok. Zaten uzmanlar da bebeklerin sadece yemek için sandalyeye oturmaları gerektiği konusunda uyarıyor. Bu fiyata alabileceğiniz en iyi seçeneklerden birisi İkea Antilop Mama Sandalyesi olacaktır.

Mama sandalyesi hakkında aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan yorum kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar