BÖBREK TAŞINDAN KURTULUN ! GİLABURU NEKTARI İNCELEME

 


        Bu yazımda sizlere böbrek taşı ile ilgili sorunumu, süreci ve Gilaburu ile nasıl kurtulduğum hakkında bilgi vereceğim.

        Birkaç gece önce arka sol taraf ağrısıyla uyandım. Üşüttüğümü sandım ve çok oralı olmadım. 2 gün boyunca sık sık ve küçük ağrılar eşlik edip durdu. Geçen akşam üstü ağrı başladı ve ne yaparsam yapayım bir türlü geçmek bilmedi. Her dakika ağrı iyice artıyordu. Öyle ki evde yürür vaziyette feryat bağırmalar eşlik ediyordu. Gerçekten çok ağır ve keskin ağrı tipi. 

        Son umut zor bela abimi aradım ve acile gittik. Tüm acil sesimle irkiliyordu. Tomografi çekildim ve 5 mm büyüklükte böbrek  taşım olduğunu söylediler. Ağrı kesici serum ile bir nebze rahatladım. Sonrasında ağrı kesici ve enfeksiyon önlemek için 2 ilaç yazıldı. Bol su içmemi ve zıplamam telkin edildi, edildi ama ben o ağrıları tekrar yaşamayı göze alamadım. Bir yakınımın bana; aktarlarda satılan gilaburuyu böbrek hastalıklarında işe yaradığını söyledi. İnternette birçok makalede gilaburunun yüksek miktarda C vitamini içerdiği ve gilaburu suyu böbrek hastalıklarına, astım, romatizma, yüksek tansiyon, kabakulak, uyku bozukluğu gibi sorunlara iyi geldiğini okuyunca şaşırdım ve hemen bir şişe edindim.

        Gilaburuyu ilk içtiğimde çok zorlandım. ARKADAŞLAR TADI GERÇEKTEN KÖTÜ. Ekşimiş kuşburnu suyu ve şalgam suyu setliğinde bir tadı var. Günde 8 fincana kadar içebileceğimi söylemişti aktarcı. Uygulamaya başladım şişenin 2/3 ü bitmeden taş düşü verdi. Mesaneden sonraki düşüş süreci de farklı ağrılar içeriyor ama önceki gibi değildi. Şükürler olsun ki kurtuldum. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Zaten uygun fiyatlı ve bu tür şikayetiniz varsa düşünmeden alın kullanın.Yorum Gönder

0 Yorumlar