Vestel K500 b Konvektör Elektrikli Isıtıcı - İnceleme / Yorum

 Soğuk havaların gelmesiyle bir çoğumuz ısıtıcı arayışına girmiş bulunmaktayız. Bende ısıtıcı almayı düşünenler kervanına katıldım. İnternette araştırırken karşıma bir çok seçenek çıktı. Ben Fiyat / Performans odaklı düşündüğüm için seçimimi Vestel k500 b Konvektör elektrikli ısıtıcıdan yana kullandım.

vestel k500 b konvektör ısıtıcı
Öncellikle cihazı n11 üzerinden Vestel mağazasından satın aldım. Cihazın tasarımı oldukça başarılı, beyaz parlak ve estetik hatlara sahip. Dışarıdan bakıldığında premium hissiyatı veriyor.  Görünüş olarak fiyatının üstünde bir performans bizleri bekliyor.

Cihaz 2 şekilde kullanılabiliyor. İster duvara montaj isterseniz tekerlekleri takarak portatif bir şekilde kullanabilirsiniz. Cihazın arka kısmında olan sabitleme aparatları ile kolayca duvara sabitleyebilirsiniz.

Vestel K500 Elektrikli SobaVestel k500 B 2000 Watt gücünde ve mekanik termostatla geliyor. Elektrikli ısıtıcıyı açtığınız ses ve koku yok. Ve oldukça hızlı bir şekilde ısıtmaya başlıyor. Burada 2000 Watt'lık gücünü hemen kanıtlıyor. Bu özelliği nedeniyle bebekli aileler için vazgeçilmez bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Tek sıkıntısı ısıtıcıyı kapattıktan sonra rezidans soğuyunca tak-tuk ses çıkarıyor ama rahatsız edecek seviyede değil.

Cihazın ayarlanması ve kontrol edilmesi oldukça basit ama termostat olsaydı tadından yenmezdi. Isıtıcının sağ üst tarafta arka kesime gizlenmiş şekilde kontrol paneli bulunuyor. Burada açma kapama ve ısı ayarı bulunuyor.


Evimizin oturma odasında yaklaşık 25 metre karelik alanı 21 Dereceden 25 Dereceye yaklaşık 20'dk ya çıkarabiliyor. Daha küçük alanlar için daha kısa sürede daha performans sağlanabilir, tabi burada evin veya bulunduğunuz bölgenin ısı yalıtımı da çok önemli. Bu özelliği ile klima kadar olmasa da yağlı radyatörlü ısıtıcılara göre oldukça hızlı.

Sonuç olarak Vestel k500 B Fiyat Performans oranı yüksek olan tercih edildiğinde mutsuz etmeyecek bir elektrikli ısıtıcı. Biz yaklaşık 6 aydır kullanıyoruz şimdiye kadar bizleri üzmedi. Alternatif bir çok model bulunuyor ama gerek tasarım gerekse fiyat olarak bu cihazı uygun gördük. Ürün Vestel Türkiye garantili olduğu için içiniz rahat olsun. Fiyat olarak 250 ile 1100 TL arasında değişim gösteriyor. Kampanya ve fırsatları takip ederek düşük fiyatlar satın alabilirsiniz.


Yorum Gönder

0 Yorumlar