Trendyol Black Friday İndirimleri 25-27 Kasım Başlıyor

 Ülkemizde online alışveriş sektörünün büyüklerinden Trendyol, Black Friday indirimleri ile geri dönüyor.  Efsane Günler başlığıyla 3 gün sürecek indirim etkinliği kullanıcılar tarafından merakla bekleniyor.  Kullanıcılar ise kampanya kapsamında kupon mu verilecek yoksa paylaş etkinliği mi olacak diye merak ediyorlar.  Trendyol  bu kampanyada giyimden teknolojiye hemen her kategoride indirimin olacağını söylüyor.

trendyol indirim günleri

Trendyol'da Black Friday kampanyası bu sene 25-26-27 Kasım tarihleri arasında olacak. Detaylar: https://www.trendyol.com/s/black-friday

Trendyol gibi bir çok alışveriş mağazası Black Friday için hazırlıklarını sürdürüyor. Gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takip edin.

Black Friday nedir?

Black Friday, ABD'de Şükran Günü'nden sonra gelen ilk Cuma gününe denir. Gün 1932'den bu yana Noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. Mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar, ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday bir resmi tatil sayılmaz. Kanada ve Ingiltere'de de Black Friday günü vardır, ve Amazon gibi internet üzerinden iş yapan çeşitli şirketler de indirimli satış yaparlar. 

Bu alışveriş gününe tarihte ilk defa 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedilmiştir. O günde, Philadelphia'da, alışverişten dolayı oluşan yoğun trafik ve zorluklar nedeniyle bu isim verilmiştir. Son yıllarda, bu gün, hem insanlar hem de mağazalar için olumlu şekilde karşılanmaktadır. Walmart gibi ünlü mağazalar her yıl, kapılarını müşterilerine daha erken açmaktadırlar, ve işçilerin mesaisi daha yoğun geçmektedir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar