Nutrigen Ferromixin Saşe Form & Easy Fishoil Omega 3 EasyVit Takviye Ürünleri İnceleme ve Deneyim Paylaşımları

Ellerinizden öper 2.5 yaşında erkek çocuğum var. Bende eşimde sağlık çalışanı olduğumuz için çocuğumuz gündüzleri bakıcılarda zaman geçirmekte. Malum ne kadar ilgili olsalar da ebeveynlerin yerini tutmamaktadır. Hele birde çocuğunuz çok seçici ve çok az temek yiyorsa ayrı bir dert… Öyle ki koklamadan hiçbir şeyi ağzına bile sürmez. Zamanında geçirdiği kusma nöbetlerinin getirdiği alışkanlık sanırım bir türlü aşamadık.

Nutrigen Ferromixin Saşe Form & EasyFishoil Omega 3 EasyVit.
Nutrigen Ferromixin Saşe Form & EasyFishoil Omega 3 EasyVit.


Son dönemlerde eşimle, beyaz tenliliğinin normal olmadığını aşırı beyaz olduğundan ve çok hareketli olduğunda nefes nefese kalmasından şüphelendik. Kan değerlerini ölçtürdüğümüzde demir demir bağlama düzeyi ve hemoglobin (alyuvar) değerlerinin normal seviye altında olduğunu fark ettik. Doktorlar tarafından verilen ilaçların kokuları ve tatları o kadar ağırdı ki kullanamaz olduk. Bir dönem zorla ve kavga ile içirebilsek de bir zamandan sonra eziyete, öfke ve ağlama nöbetlerine dönüştü. Çözüm bulamamak çok kötüydü, hele birde yavrunuzun bu durumdan kurtarmak için onunla mücadele edip onunla olan o kısa zaman dilimlerinde duygusal kaoslarla geçirmek çok kötüydü.

Eşim arkadaşlarının tavsiyesiyle ve internet üzerinden araştırarak Nutrigen Ferromixin gıda takviye ürünü buldu. Ürün saşe şeklinde. Küçük küçük paketlerde ün gibi bir toz. Yemeklerle birlikte tüketiliyormuş. Ürünü çocuğumun yediği yemeklerin üzerine döküldüğümde ne tadını nede kokusunu hissetmeden rahat rahat yemeğini tüketmeye başladı. Şükürler olsun ki ne zorlanıyoruz ne öfke nöbetlerini yaşıyoruz. Kötü olan değerleri kısa sürede toparladı.

nutrigen beslenmeAynı şekilde balık yağı ve omega 3 bu yaşta ki çocukların bedensel gelişimi ve zekâ gelişim düzeyleri için büyük önem arz etmekte. Daha önce aldığımız birçok şurup kullanılmadan ziyan oldu. Çünkü havayı bile koklayan zor bir çocuğumuz var. Aynı dönemde ne mutlu bize birde EasyFishoil Omega 3 EasyVit ile karşılaştık. Bunu da denemek için aldık. Ürün jelibon gibi kıvamlı limon kokulu şekerleme tazı bir karışım. Çocuğuma ilk denettiğimde havada yakaladı. Çok beğendi hatta devamı var mı diye ellerimi arıyor… Sizlere tavsiyem; eğer zor beslenen çocuğunuz var ise, hayatı hem onlar için hem bizim için kolaylaştıracak bu ürünleri denemenizde fayda var.Nutrigen Ferromixin Saşe Form & EasyFishoil Omega 3 EasyVit tekviye ürünler hakkında sormak istediğiniz veya aklınıza takılanlar olursa severek cevap verebiliriz. Aşağıda bulunan yorum kısmına yazabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar