Huawei watch GT 2 classic Akıllı Kol Saati Kullanıcı Deneyimleri...

 
        Çok araştırarak, ince seçimler yaparak karar verdiğim akıllı saati konuşmak istiyorum sizlerle. Huawei watch GT 2 classic.

    Malum son dönemlerde giyilebilen teknolojiler iyice arttı. Haliyle yeniliklere kayıtsız kalmamak adına en iyi fiyat performans seçimini yapmak için zorluyoruz kendimizi. Kol saatinden beklentimiz nedir? Ne tür özellikler hitap ediyor olması gerekir fiyatı gibi birçok araştırma sonucu karar verdim ve bu saati edindim. Daha önceden honor band 5 kullanıyordum. Ne gerek var gt 2 ye diye çok düşündüm ama aralarında dağlar kadar fark mevcut.


  • Artıları…

        Genel itibariyle çok şık ve kaliteli bir malzemeye sahip, ekran dayanıklılığı ve gövde gücü çok iyi. Ekran parlaklığı güneş altında bile çok iyi. Etkili bir ara yüz mevcut kullanımı gayet kolay. Menü geçişleri biraz zayıf olsada fazla sırıtmıyor. Cihazın en büyük 3 artısı var. 1. Si yüksek pil gücü…. Kapalı ayarlarda tam 14 gün şarj sunuyor. Benim gibi  tam performans da kullanırsanız bile minimum 7 gün dayanıyor. Çok kısa sürede şarj olabiliyor. Yani bu saat ile enerji sorunu yaşamayacaksınız. 2. Si gelen aramalara saat üzerinden cevap verilmesi. Bu seçenek çok başarılı ve hayat kurtarıyor. Benim gibi sağlık çalışanı iseniz klinikte telefonu üzerinizde taşımandan rahat rahat gelen aramaları cevaplayabilirsiniz. Hatta telefona bağlı kalmadan saat üzerinden ister bluetooth ile ister direk kendi hoparlörü üzerinden müzik dinleyebilirsiniz. 3. Sü cihazın sağlık uygulamaları bir harika. Uyku takibine bayıldım. Gece boyunca uyku kalitenizi hesaplayıp buna bağlı olarak puanlama yapıyor ve uykunuzu iyileştirmek için önerilerde bulunuyor. Cihaz altimetre barometre gibi özellikleri de barındırıyor.

  • Eksileri

    Herhangi bir app kullanamadığımız için saatin sunduklarının ötesine geçemiyoruz. Fazla bağlantı kurulan cihazlarda veri akış sorunu yaşatıyor. Mesela aramalarda kişilerin isimlerini gösteremiyor.( yazılımda düzeltilebilir). Diğer saatlerle kıyasla bir tık daha ucuz duruş sergiliyor.

    Sözün kısası; fiyat performans ile alınabilecek en mükemmel saattir kendileri. Sahibini yarı yolda bırakmayan düzel bir saat. Alacak arkadaşlara gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Yorum Gönder

0 Yorumlar