Falez 7 Parça Creamy Doacast Döküm Tencere Seti İncelemesi

 

Falez 7 Parça Creamy Doacast Döküm Tencere Seti


Mutfağını yenilemenin zamanı geldiğini düşünenler, çeyiz alışverişi yapan gençler bu araştırmamız tam size göre.

Eşimin uzun ısrarları sonrası zorla ikna ettirerek aldırdığı; Falez 7 Parça Creamy Doacast Döküm Tencere takımını paylaşacağız. Ünlü alışveriş sitesinden büyük indirimler takip ederek sipariş verdik. yoğunluk o kadar fazla idi ki 5 gün sonda ürün kargoya verildi. ürün elimize çok muntazam kutulama ile ulaştı, buradan emeği geçen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Toplamda 3 tencere, 3 kapak, 1 tava ve 4 kauçuk kulpluk elimize ulaştı. Tencereler rakiplerine göre bir tık daha ağır ve döküm olduğunu hissettiriyor. Üzerindeki yapışmaz kaplama çok kaliteli. kısa süreli kullanmamızda herhangi bir sorunla karşılaşmadık. tencerelerin yekpare oluşu ve tasarımı mutfağınızı bir tık daha aydınlatacak kadar modern. Kapaklarında hava tahliye deliği bulunmamakta. Böylece pişirme ısı derecesi oldukça yüksek.
Tavanın sap kısmı tamamen kauçuk ile kaplı ve hissiyatı mükemmel. Dezavantaj olarak; tencereler döküm olduğu için ocak üzerinde çok hızlı ısınmakta. Bu da bizi şuna sevk ediyor. tencere için kullanacağımız silikon tutacakları ancak tencereleri ocaktan alırken kullanmalıyız. Aksi halde bu kauçuklarda çok ısınmakta.


Sonuç olarak ürünler çok güzel ve estetik. Almayı düşünenler fiyat performans ürünü olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Ürünü 370 tl ye Trendyol dan 12.11.20 tarihinde aldık. Ürün linki :


Kısa zaman içerisinde ürüne dair videolar yüklenecektir. takipte kalın.Yorum Gönder

0 Yorumlar