Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklık İnceleme

 Kulaklık almayı düşünenler için  Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Bluetooth 5.0 Kulaklığı sizler için inceliyoruz. Gerçekten fiyat performans ürünü mü alınır mı ? Hepsi ve daha fazlası bu makalede.


        Kablosuz kulaklık dünyasında kalite ve performans her gün artmakta. Birçok model arasında kalmama rağmen Anker Soundcore Life Q10 kablosuz bluetooth 5.0 kulaklığı tercih ettim. Sizlerle deneyimlerimi paylaşacağım.


        Kutu içerisinden kulaklığımız, type-c şarj kablosu, kablolu kullanıma olanak sağlayan aux kablosu, hızlı başlangıç kılavuzu, ve garanti belgesi mevcut. Koruma kılıfı mevcut değil.
        Ürünün genel tasarımı oldukça şık. Kullanılan malzeme kalitesi güzel. Deri kaplama alanları hem ses yalıtımı hem ergonomik kullanımı kolaylaştırıyor. Ürünün dayanıklılığı çok başarılı esneme oranı çok fazla. Baş ayar kısımlarında plastik yerine demir tasarımlı raylar kullanılmış böylece sağlamlığı iyice artırılmış. 

        Ürünün ses kalitesi oldukça başarılı. Ses yüksekliği, gürültü azaltma, bass performansı güzel. Sesin bass oranını artırmak için extra bass butonu mevcut. Ürün 60 saat çalışma iddiasında bulunsa da 40-50 saat dolaylarında performans sunuyor. Şarjı bittiğinde aux kablosu bağlantısı ile kullanılabiliyor. 5 dakika gibi kısa sürede şarj olup 5 saat kullanım imkanı sunuyor. 

        Genel olarak kulaklık biraz kaba ve ağır. Sabit kullanımlarda güzel ama dışarıda yürürken yada spor yaparken pekte verimli olmuyor. Fiyat performans konusunda gayet başarılı olan Anker Soundcore Life Q10 kullanıcılarını memnun kılacak bir kulaklık.
Yorum Gönder

0 Yorumlar